




Портативна колонка 4you Forever - це від нашого стрімко розвивається бренду «4you». Вона представлена в трьох кольорах: Black, Blue і Red. Колонка дуже зручна в перенесенні, завдяки тканинному шнурку. Її основні переваги — це ексклюзивний дизайн та висока якість комплектуючих, завдяки якому колонка Forever дарує відмінний якісний звук навіть на повній гучності. Вбудована літієва батарея з реальними 1500 mAh дозволяє слухати музику до 8 годин. Колонка має ступінь захисту IPx5, тому не боїться струменів води і при їх попаданні буде продовжувати стабільно працювати (перевірено).
В портативній колонці 4you Freedom доступні всі необхідні функції: бездротове з'єднання з гаджетом по Bluetooth, FM-радіо, прослуховування музики з USB флешки, microSD карти або по AUX кабелю. Також є вбудований мікрофон, який дозволяє при дзвінки з телефону, до якого підключена колонка, спілкуватися через гучний зв'язок прямо по цій колонці.
Технічні характеристики:
-
Стандарт бездротового зв'язку: Bluetooth 4.2
-
Відстань передачі: 10 метрів
-
Вихідна потужність: 5 Вт * 2
-
Час відтворення: від 4 години до 8 годин
-
Частотний діапазон: 100 Гц - 18 кГц
-
Внутрішній динамік: 52 мм*2
-
Вхідна потужність: DC5V 500 mAh
-
Максимальне споживання струму: 500 mAh
-
Тип акумулятора: полімерний літій-іонний 3.7 V / 1500mAh
-
Інтерфейс вхідного аудіосигналу: стандартний 3,5 мм роз'єм для навушників (стерео)
-
Розміри: 215*90 мм
Комплектація: колонка, кабель microUSB, кабель AUX та гарантійний талон.
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
- Ціна: 1 750 ₴


