




Портативна колонка 4you Freedom - це від нашого стрімко розвивається бренду «4you». Вона представлена в чотирьох кольорах: Black, Dark Blue, Red і Yellow/Blue. Колонка дуже зручна в перенесенні, завдяки гумовій ручці. Її основні переваги — це ексклюзивний дизайн та висока якість комплектуючих, завдяки якому колонка Freedom дарує відмінний якісний звук навіть на повній гучності. Вбудована літієва батарея 1500 mAh дозволяє слухати музику до 8 годин (перевірено). Колонка має ступінь захисту IPx4, тому не боїться бризок води і при їх попаданні буде продовжувати стабільно працювати.
- Стандарт бездротового зв'язку: Bluetooth 4.2
- Відстань передачі: 10 метрів
- Вихідна потужність: 5 Вт * 2
- Час відтворення: від 4 години до 8 годин
- Частотний діапазон: 100 Гц - 18 кГц
- Внутрішній динамік: 52 мм*2
- Вхідна потужність: DC5V 500 mAh
- Максимальне споживання струму: 500 mAh
- Тип акумулятора: полімерний літій-іонний 3.7 V / 1500mAh
- Інтерфейс вхідного аудіосигналу: стандартний 3,5 мм роз'єм для навушників (стерео)
- Розміри: 200*85 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, micro USB |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Особливості | FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Жовто-синій |
- Ціна: 1 450 ₴





