




Жодна вечірка не обходиться без гучної музики, що лунає з колонок. Складно уявити сучасну людину, яка не слухав би музику. Особливо актуальна музика в дорозі, в автомобілі, на природі, на відпочинку з друзями і так далі Для всіх цих випадків корисним рішенням виявиться портативна колонка, яку можна завжди носити з собою.
Стильна портативна акустична система в елегантному виконанні стане вірною супутницею меломанів і естетичним прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру.
Портативна колонка надає повну свободу дій. Скажіть ні проводам і зайвим деталям. Все просто, швидко, ефективно. Бездротова потокова передача мелодій з будь-якого пристрою забезпечена завдяки Bluetooth. Запускайте улюблену музику з телефону (планшета, комп'ютера) і насолоджуйтеся чистим звучанням з акустичною системою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Акумулятор | 3.7 V 1800mAh |
| Аудіопорт | TF / USB / AUX |
| Вхідна напруга | DC5V-500 mAh |
| Динамік | подвійний 4Ω3W Φ40 мм |
| Колір корпусу | Чорно-сірий |
| Частотний діапазон FM | 87,5-108 |
- Ціна: 600 ₴



