




Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 0,01 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Портативна Bluetooth колонка 4YOU SHAKE (IPX5, 6W, 1500mah, гар 12 міс) black»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка 4YOU SHAKE Black
Портативна бездротова акустична система, яка відрізняється якістю і надійністю:
- Bluetooth, який забезпечує більш стабільний звучання і збільшує радіус дії з'єднання до 10 метрів
- Наявність кнопки прийому/відхилення виклику
- У колонці встановлені два динаміки (6W), які відтворюють чистий стереозвук з гідними басами
- Акумулятор ємністю 1500 mah
- Ступінь захисту IPX5 - захист від водяних бризок з будь-якого напрямку (особисто проводили тестування)
- Гарантія 12 місяців
Загальні характеристики:
- Бездротове з'єднання
- Функція пам'яті
- Підтримка USB і Micro SD
- Вбудована літієва батарея
- Hi-Fi функція
- Підтримка MP3/WAV/WMA/FLAC/APE, декодування музичних форматів
- Використання високоточних динаміків, що робить звук більш природним
- Сполучення з кількома пристроями
- Водонепроникність IPX5
- FM радіо
Технічні характеристики:
- Bluetooth стандарт: 5.0
- Дальність: 10 м
- Вихідна потужність: 3W*2
- Час звучання на максимальній гучності: 3 год
- Частота: 100Hz - 10KHz
- Гучність: 45mm*2.4 Ω 3W
- Вхідна потужність: 5V—500mA
- Максимальне споживання струму: 1A
- Тип акумулятора: 3.7 V 18650 Li-ion 1500 маг
- Звук вхідного інтерфейсу: стандарт 3.5 mm порт для навушників (стерео)
- Розміри: 205 x 90 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB, micro USB, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 10000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Особливості | FM-приймач, Функція гучного зв'язку |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 850 ₴




