




Портативна колонка 4YOU LION - прекрасне рішення для тих, хто любить якісну музику, цінує в речах зручність і практичність. Вона стане вірним супутником і на звичайній прогулянці, і при поїздці на пікнік або на дачу. З головних переваг моделі варто відзначити:
· підключення через Bluetooth, радіус дії до 50 метрів. Можливість програвати музику з джерела, підключеного через USB;
· якісні динаміки, що забезпечують об'ємний звук, м'які приємні баси;
· високий ступінь захисту, завдяки якій колонка не боїться води, і потрапляння всередину пилу також повністю виключено з огляду герметичності корпусу;
· можливість одночасного підключення до декількох пристроїв.
Додатково слід зазначити ємну батарею на 2400 mah. Завдяки їй колонка буде радувати якісною музикою протягом 5-6 годин, не вимагаючи зарядки. Точний час роботи на одному заряді залежить від гучності прослуховування музичних композицій.
Що стосується форматів, доступних для відтворення, тут коло можливостей досить широкий, щоб виключити проблеми з програванням мелодій. 4YOU LION підтримує: MP3 / WAV / WMA / FLAC / APE.
Навіть якщо не вийде підключити до колонки флешку або програвати музику з телефону, завжди є можливість включити радіо. Виробник ретельно продумав моменти, завдяки яким не буде такої ситуації, коли пристрій лежить без діла і не може принести користь.
В цілому, 4YOU LION - універсальна модель, з якої з легкістю розбереться навіть дитина або підліток. Будь-якому меломанові вона подарує масу позитивних емоцій.
Портативна бездротова акустична система, яка відрізняється якістю і надійністю:
- Bluetooth, який забезпечує більш стабільне звучання і збільшує радіус дії з'єднання до 50 метрів
- Наявність кнопки прийому / відхилення виклику
- У колонці встановлені потужні динаміки (24W), які роблять звук чистішим і радують слух більш глибокими басами
- Акумулятор ємністю 2400 mah
- Ступінь захисту IPX6 - захист від водяних потоків або сильних струменів з будь-якого напрямку (особисто проводили тестування)
- Гарантія 12 місяців
Загальні характеристики:
- бездротове з'єднання
- функція пам'яті
- Підтримка USB і Micro SD
- Вбудована літієва батарея
- Hi-Fi функція
- Підтримка MP3 / WAV / WMA / FLAC / APE, декодування музичних форматів
- Використання високоточних динаміків, що робить звук більш природним
- Сполучення з декількома пристроями
- водонепроникність IPX6
- FM радіо
Технічні характеристики:
- Bluetooth стандарт: 4.2
- Частота передачі бездротового зв'язку: 2.402-2.480 KHz
- Потужність передавача: 0-9 dBm
- Модуляція передавача: GFSK, π / 4-DQPSK, 8DPSK
- Дальність: 50 м
- Підтримка: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
- Вихідна потужність: 12W * 2
- Гучність: 78mm * 2.4Ω 12W
- Частота: 70Hz - 20KHz
- Сигнал / шум підсилювача потужності ≥80dB
- Максимальне споживання струму: 1A
- Тип акумулятора: літієво-полімерний (3.7V, 2400 мАч)
- Напруга: 5V / 1A
- USB вихід: 5V / 1A (максимально)
- Час звучання: 6 ч (в залежності від гучності)
- Час зарядки батареї: 3.5 години
- Розміри: 285 x 125 x 120 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 24 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 285 мм |
- Ціна: 1 955 ₴



