




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна Bluetooth колонка 4YOU SHAKE (IPX5, 6Вт, 205 x 90 мм) dark green
Портативна бездротова акустична система, яка відрізняється якістю і надійністю:
- Bluetooth, який забезпечує більш стабільний звучання і збільшує радіус дії з'єднання до 10 метрів
- Наявність кнопки прийому/відхилення виклику
- У колонці встановлені два динаміки (6W), які відтворюють чистий стереозвук з гідними басами
- Акумулятор ємністю 1500 mah
- Ступінь захисту IPX5 - захист від водяних бризок з будь-якого напрямку (особисто проводили тестування)
- Гарантія 12 місяців
Загальні характеристики:
- Бездротове з'єднання
- Функція пам'яті
- Підтримка USB і Micro SD
- Вбудована літієва батарея
- Hi-Fi функція
- Підтримка MP3/WAV/WMA/FLAC/APE, декодування музичних форматів
- Використання високоточних динаміків, що робить звук більш природним
- Сполучення з кількома пристроями
- Водонепроникність IPX5
- FM радіо
Технічні характеристики:
- Bluetooth стандарт: 5.0
- Дальність: 10 м
- Вихідна потужність: 3W*2
- Час звучання на максимальній гучності: 3 год
- Частота: 100Hz - 10KHz
- Гучність: 45mm*2.4 Ω 3W
- Вхідна потужність: 5V—500mA
- Максимальне споживання струму: 1A
- Тип акумулятора: 3.7 V 18650 Li-ion 1500 маг
- Звук вхідного інтерфейсу: стандарт 3.5 mm порт для навушників (стерео)
- Розміри: 205 x 90 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач, Функція гучного зв'язку |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 850 ₴


