




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка 4YOU INFINITY (IPX6, 16W, 2400mah, довжина - 22.5см, гар 12 міс) black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 1 488 ₴


